Kadra nauczycieli
Jesteśmy tu dla Ciebie

Koncepcja i Misja

Nasi lektorzy to grupa doskonale przeszkolonych, wymagających, młodych i kreatywnych ludzi z pasją realizujących swoje
ambicje językowe. Gwarantują wspaniałą atmosferę oraz wysoki poziom prowadzonych zajęć.
Stosujemy szereg różnorodnych metod i technik pracy z słuchaczami, co sprawia,
że zajęcia są jednocześnie skuteczne i ciekawe.

Jadwiga Martyka-Rojek

Absolwentka filologii angielskiej. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zawodzie nauczyciela, autorskie kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych, jak również 3 letni pobyt w Anglii. Uwielbia swoją pracę, zwłaszcza z dzieciakami. Obecnie właściciel, dyrektor, metodyk, jak również lektorka w Centrum Języków Obcych Language Solutions. Miłośniczka kultury angielskiej i podróżowania.

Justyna Mrożek

Justyna, wykształcenie wyższe w kierunku Filologia Romańska na Uniwersytecie Ślaskim. W wolnej chwili uczę przedszkolaki, młodzież i dorosłych języka francuskiego oraz włoskiego. Interesuję się kulturą krajów romańskich, lubię zachody słońca i tak jak kot chodzę własnymi drogami 🙂

Katarzyna Kawa

Mieszkam w Tarnowie. Ukończyłam filologię romańską na Uniwersytecie Jagiellońskim. Bardzo lubię zwierzęta (zwłaszcza koty), podróże (chociaż ciągle brakuje mi na nie czasu), a w życiu zawodowym chciałabym robić to, co podobno nieźle mi wychodzi, czyli przekazywać swoją wiedzę innym (i jak na chwilę obecną przynajmniej częściowo mi się to udaje 🙂

Justyna Fior

Witam! Jestem absolwentką filologii angielskiej na PWSZ w Tarnowie i Uniwersytecie Śląskim. Od szkoły podstawowej marzyłam i dążyłam do tego, by w przyszłości zostać nauczycielem języka angielskiego. Nauczanie języka angielskiego i praca w szkole, zwłaszcza z najmłodszymi, daje mi dużo satysfakcji i radości, gdyż mam możliwość obserwowania ich ogromnych postępów w nauce. Podczas zajęć zawsze staram się przekazać moim uczniom, że nauka języka angielskiego może wspaniała przygodą i przyjemnością. Poza nauczaniem, mam dwie małe pasje- muzykę rockową i literaturę fantasy 🙂

Aneta Garnier

Jestem absolwentką filologii angielskiej na PWSZ w Tarnowie. Będąc studentką, wyjeżdżałam do Wielkiej Brytanii w roli au pair. Szybko nawiązuję kontakty z dziećmi, jestem otwarta i lubię przekazywać moją wiedze i doświadczenia innym. Staram się optymistycznie patrzeć na świat, codziennie u mnie na twarzy widnieje szeroki uśmiech. Praca jako lektor języka angielskiego pozwala mi realizować siebie, jest ciągłym wyzwaniem ale również wielką przyjemnością. W czasie wolnym bardzo lubię podróżować i odkrywać nowe kultury.

Angelika Borek

Absolwentka filologii germańskiej w PWSZ w Tarnowie. Język niemiecki towarzyszy mi już od szkoły podstawowej. Zawsze chętnie pogłębiałam swoją wiedzę na temat krajów niemieckojęzycznych. Praca z dziećmi i młodzieżą sprawia mi wielką radość. Staram się nauczać w sposób najprzyjemniejszy. Pragnę również pokazać, że język niemiecki nie jest trudny 🙂

Wiktoria Ludwa

Jestem studentką filologii angielskiej. Przez rok pracowałam, jako pilot wycieczek i pilot autokarów do obsługi połączeń międzynarodowych- głównie do Wielkiej Brytanii. Nauczanie języka angielskiego daje mi dużo satysfakcji i radości. Szybko nawiązuję kontakty z dziećmi. Interesuję się kulturą angielską, uwielbiam zwierzęta oraz wspinaczki górskie.

Gabriela Łyszczarz

Jestem studentką filologii angielskiej i robię to, co kocham. Czyli? Czyli zarażam innych z optymizmem swoją pasją do nauki języka angielskiego. Praca z dziećmi i młodzieżą daje mi dużo radości i satysfakcji, dlatego wkładam w nią całe moje serducho. Postępy moich uczniów to dla mnie najlepsza motywacja, a każde z lekcji to inne wyzwanie. W wolnym czasie, poza pracą, gotuję, czytam książki o rozwoju osobistym oraz spędzam czas z rodziną i przyjaciółmi. Jestem miłośniczką psów, jogi i historii Wielkiej Brytanii.

Anna Janiga

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Filologicznej we Wrocławiu. Zamiłowanie do języków obcych odkryłam już w dzieciństwie. Znajomość języków poszerzałam w kraju, a także uczęszczając do szkół za granicą. Teraz cieszę się, że moją pasją mogę zarażać moich uczniów. Zarówna praca z dzieci, jak i dorosłymi daje mi dużo satysfakcji. Jestem nauczycielem z ogromnym zaangażowaniem w swoje działania, co wpływa na dobre efekty nauki moich uczniów. Poza pracą jestem wielkim miłośnikiem astrofizyki i zwierząt.

Magdalena Wróbel

Absolwentka filologii angielskiej na PWSZ i amerykanistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Doświadczenie jako lektor języka angielskiego w Tarnowskiej Szkole Wyższej i Szkole Języków Obcych Brytania w Tarnowie. Prywatnie fanka swojej córeczki i pasjonatka języka hiszpańskiego.

Anya Kawka

Anya Kawka is a Native Speaker of American English. She grew up in Oregon, in the United States, where she obtained a Bachelor of Arts in Theater and a Master’s Degree in Education. She has been working with kids for over 12 years, previously as a teacher in an afterschool day camp in the US. Anya enjoys teaching English through songs, art, games and other creative activities that help kids to learn effectively. She moved to Zakliczyn in 2020.

Agnieszka Sławińska

Studiowałam na WSJO w Poznaniu na kierunku filologii angielskiej. Posiadam doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego dzieci, młodzieży i dorosłych. Mieszkałam 1,5 roku w Wielkiej Brytanii i 6 lat w Finlandii, gzie głównie posługiwałam się językiem angielskim. Uwielbiam dobre filmy i podróże. Mój ulubiony wiersz to: Aedh wishes for the Cloths of Heaven napisany przez W.B. Yeats.

© 2021 Language Solutions / Centrum języków obcych