Kadra nauczycieli
Jesteśmy tu dla Ciebie

Koncepcja i Misja

Nasi lektorzy to grupa doskonale przeszkolonych, wymagających, młodych i kreatywnych ludzi z pasją realizujących swoje
ambicje językowe. Gwarantują wspaniałą atmosferę oraz wysoki poziom prowadzonych zajęć.
Stosujemy szereg różnorodnych metod i technik pracy z słuchaczami, co sprawia,
że zajęcia są jednocześnie skuteczne i ciekawe.

Jadwiga Martyka-Rojek

Absolwentka filologii angielskiej. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zawodzie nauczyciela, autorskie kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych, jak również 3 letni pobyt w Anglii. Uwielbia swoją pracę, zwłaszcza z dzieciakami. Obecnie właściciel, dyrektor, metodyk, jak również lektorka w Centrum Języków Obcych Language Solutions. Miłośniczka kultury angielskiej i podróżowania.

Justyna Mrożek

Justyna, wykształcenie wyższe w kierunku Filologia Romańska na Uniwersytecie Ślaskim. W wolnej chwili uczę przedszkolaki, młodzież i dorosłych języka francuskiego oraz włoskiego. Interesuję się kulturą krajów romańskich, lubię zachody słońca i tak jak kot chodzę własnymi drogami 🙂

Katarzyna Kawa

Mieszkam w Tarnowie. Ukończyłam filologię romańską na Uniwersytecie Jagiellońskim. Bardzo lubię zwierzęta (zwłaszcza koty), podróże (chociaż ciągle brakuje mi na nie czasu), a w życiu zawodowym chciałabym robić to, co podobno nieźle mi wychodzi, czyli przekazywać swoją wiedzę innym (i jak na chwilę obecną przynajmniej częściowo mi się to udaje 🙂

Aneta Garnier

Jestem absolwentką filologii angielskiej na PWSZ w Tarnowie. Będąc studentką, wyjeżdżałam do Wielkiej Brytanii w roli au pair. Szybko nawiązuję kontakty z dziećmi, jestem otwarta i lubię przekazywać moją wiedze i doświadczenia innym. Staram się optymistycznie patrzeć na świat, codziennie u mnie na twarzy widnieje szeroki uśmiech. Praca jako lektor języka angielskiego pozwala mi realizować siebie, jest ciągłym wyzwaniem ale również wielką przyjemnością. W czasie wolnym bardzo lubię podróżować i odkrywać nowe kultury.

Angelika Borek

Absolwentka filologii germańskiej w PWSZ w Tarnowie. Język niemiecki towarzyszy mi już od szkoły podstawowej. Zawsze chętnie pogłębiałam swoją wiedzę na temat krajów niemieckojęzycznych. Praca z dziećmi i młodzieżą sprawia mi wielką radość. Staram się nauczać w sposób najprzyjemniejszy. Pragnę również pokazać, że język niemiecki nie jest trudny 🙂

Anna Janiga

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Filologicznej we Wrocławiu. Zamiłowanie do języków obcych odkryłam już w dzieciństwie. Znajomość języków poszerzałam w kraju, a także uczęszczając do szkół za granicą. Teraz cieszę się, że moją pasją mogę zarażać moich uczniów. Zarówna praca z dzieci, jak i dorosłymi daje mi dużo satysfakcji. Jestem nauczycielem z ogromnym zaangażowaniem w swoje działania, co wpływa na dobre efekty nauki moich uczniów. Poza pracą jestem wielkim miłośnikiem astrofizyki i zwierząt.

Sebastian Jasnos

Jestem studentem Filologii Angielskiej na Akademii Nauk Stosowanych w Tarnowie. Od dziecka uwielbiam poznawać kultury innych krajów i również języki. Jako mały chłopiec zaraziłem się pasją do języka angielskiego i od tamtej pory ten język mi towarzyszy. Poznałem znakomitych ludzi, umożliwiło mi to podróżowanie do innych krajów i przeżycie doświadczeń, które zostaną ze mną do końca życia. Lubię zarażać innych pasją do języków i poznawania świata 😊

Agnieszka Jarosz

Jestem absolwentką filologii angielskiej w Akademii Nauk Stosowanych w Tarnowie. Ukończyłam także studia podyplomowe z przygotowania pedagogicznego, dzięki czemu mogę realizować się jako lektor języka angielskiego. Największą przyjemność sprawia mi praca z małymi dziećmi. Interesuję się kulturą krajów skandynawskich i od niedawna uczę się języka norweskiego. Jestem miłośniczką polskich gór i pieszych wędrówek z przyjaciółmi.

Patrycja Lebryk

Jestem absolwentką filologii angielskiej na PWSZ w Tarnowie. Nauka języka angielskiego od zawsze była dla mnie przyjemnością, dlatego już w szkole podstawowej zdecydowałam, że w przyszłości chciałabym uczyć. Przekazywanie wiedzy innym daje mi dużą radość, a zadowoleni uczniowie i ich postępy są źródłem największej satysfakcji i motywacji. W wolnym czasie lubię słuchać podcasty o tematyce psychologiczno-rozwojowej oraz podróżniczej.

Justyna Nowak

Jestem absolwentką filologii angielskiej na PWSZ w Tarnowie. Jezyk angielski towarzyszyl mi od najmłodszych lat i zawsze był czymś, co przychodziło mi z łatwością. Już w trakcie studiów zaczęłam pracowac z dziećmi i pokazywać im, że nauka może byc również super zabawa. Teraz łączę moje hobby z pracą, która w takim zespole jest czystą przyjemnością. Chętni do nauki uczniowie i ich postępy są dla mnie największą motywacja, aby dalej kontynuować to robię.

© 2021 Language Solutions / Centrum języków obcych