Musical Babies

musical DZIECI OD 6 MIESIĘCY DO 3 LAT.musicalbabies
Musical Babies to autorski program wczesnego nauczania języka angielskiego autorstwa Pani Anny Rattenbury.

Zajęcia mają na celu połączenie istotnych elementów ułatwiających przyswajanie języka obcego, a mianowicie wczesne, bezstresowe osłuchanie się z językiem, zabawy z rytmem i muzyką klasyczną oraz ruch.

Dzieci poznają proste słowa za pomocą rymowanek i piosenek angielskich, stopniowo włączając sie w śpiewanie samych piosenek i mówienie rymowanek.
Zajęcia odbywają się w języku angielskim i na ich etapy składa się w śpiewanie piosenek, mówienie rymowanek przez osobę prowadzącą i opiekunów/rodziców przy równoczesnym wykonywaniu określonych, często zabawnych czynności przez dzieci.
Ważnym elementem zajęć, jest zachowanie określonej rutyny, dzięki której dzieci czują się bezpieczne i są świadome następowania po sobie każdego z etapów zajęć.
Musical Babies obejmuje 2 poziomy, dzieci otrzymuja płytę audio cd do słuchania w domu i książeczkę z tekstami dla rodziców.
Zajęcia w grupach wiekowych 6m- 1rok, 1-2 lata, 2-3 lata.
1x w tygodniu po 50minut

DZIECI OD 3 – 6 LATLOGO MUSICAL ENGLISH(1)
Zajęcia Musical English są w założeniu kontynuacją zajęć Musical Babies dla dzieci powyżej 3 lat. Na program składają się 3 poziomy. Celem zajęć jest już nie tylko osłuchanie się            z językiem angielskim, lecz poznanie w sposób aktywny słów, zwrotów, rymowanek i piosenek angielskich.

Materiał podzielony jest na bloki tematyczne (np kolory, liczenie , zwierzęta na farmie, pojazdy itp), dodatkowo rozwijające wszechstronne umiejętności z innych dziedzin nie związancych z nauką języka obcego, tj z zakresu muzyki, rytmiki, czy małej motoryki.
Dzieci uczą sie nie zdając sobie z tego sprawy, przez “kontrolowaną” i twórcza zabawę. Dodatkowe karty pracy,  mają za zadanie umożliwić dziecku przećwiczenie poznanego materiału.
Zajęcia 1x w tygodniu po 50 minut.
W roku 2007 Program Musical Babies został wyróżniony nagrodą European Language Label dla innowacyjnych inicjatyw edukacyjnych.

OFERTA DLA PRZEDSZKOLI, ŚWIETLIC EDUKACYJNYCH
Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy w dziedzinie wdrożenia programu Musical Babies oraz Musical English w Państwa placówce.

Podczas zajęć dzieci będą poznawaly język angielski poprzez piosenki, rymowanki, muzykę i ruch, co powoduje, że uczą się języka w bardzo efektywny i przyjemny sposób. Po każdych zajęciach dziecko otrzymuje kartę pracy do wykonania w domu. Rodzice powiadamiani są o materiale przerobionym na zajęciach i pracach domowych na tablicy ogłoszeń w sali/szatni.

Opłata za zajęcia uiszczana jest przez rodziców raz na miesiąc bezpośrednio na konto firmowe naszego ośrodka.